SPEKTAKL TV

Home / Spektakl TV

Spektakl TV
w Waszej placówce!

W związku z Pandemią Covid 19 zdajemy sobie sprawę z obostrzeń i ograniczeń związanych z wyjściami grup zorganizowanych do Teatru. Zaznaczamy, że nasz Teatr jest gotowy sprostać tej sytuacji w dwójnasób.

Po pierwsze jesteśmy przygotowani gościć grupy 50 osobowe zachowując bezpieczny dystans między widzami, na miejscu posiadamy środki odkażające oraz maseczki ochronne. Wszelkie informacje na temat standardów przeciwdziałania Covid 19, znajdziecie Państwo na naszej stronie www.teatrbemowo.pl w zakładce BEZPIECZEŃSTWO.

Jeśli jednak wyjścia uczniów do Teatru, w Państwa placówce zostaną ograniczone, mamy dodatkową opcję - SPEKTAKL TV. W tym przypadku przyjeżdżamy do Państwa placówki z profesjonalnym sprzętem kinowym i potrzebną obsługą techniczną. Wszystkie nasze spektakle, aby nie straciły na wartości artystycznej, zostały na nowo wyreżyserowane i nakręcone w technice telewizyjnej. Widzowie będą mieli możliwość obejrzenia spektaklu nakręconego w jakości 4K na dużym ekranie, a ponieważ nasze spektakle są muzycznymi, do odsłuchu używamy znakomitego systemu audio - surround sound.

Pandemia zmusiła środowisko artystyczne do kreatywności. Jako artyści zrobiliśmy wszystko, żeby sprostać nowym wymaganiom, tak aby nasi Widzowie nie stracili kontaktu z nami, z Teatrem.
Biorąc udział w naszych spektaklach pozwalacie nam istnieć.
Nie rezygnujcie z kultury!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart